مترمربع فضای تفریحی و ورزشی

زمین تنیس و مینی گلف، زمین بازی، استخر و تراس های حمام آفتاب 

متر مربع مشاعات مجـلل

چهارطبـقه مشاعات لوکس و مبـله لابی های مجـلل، رستوران و کافی شاپ، سالن سینما، گیم نت، اسپا، سالن زیبـایی و امکانات دیگر

متـر مربع فضای مسکونی

سه تیپ واحد مسکونی با متراژهای 140 / 175 / 250 متر پنت‌هـاوس‌های چهار خواب به متـراژ 580 متـر

امروزه به دلیل مشکلات و معضلات خاص و عدیده در نگهداری ساختمان های ویلایی از نظر امنیت، نظافت، رسیدگی و همچنین نداشتن امکانات تفریحی و رفاهی حتی در شهرک های ویلایی، اکثریت افراد تمایل به تهیه و خرید آپارتمان های مسکونی در منطقه شمال کشور را دارند که این آپارتمان ها با توجه به موقعیت مکانی، متراژ، امکانات رفاهی و دسترسی ها (از جمله دسترسی به مراکز خرید، مناطق توریستی و فرودگاه ها …) از یکدیگر متمایز می گردند.

ما مفتخریم که پس از یک سال بررسی و تلاش مداوم با کمک و مساعدت خداوند متعال یکی از مجهزترین و مدرنترین مجتمع های مسکونی با نام و برند برج رومئو توسط آقای علی مدنی احداث نماییم.

به منظور رفاه و آسایش شما همراهان همیشگی در راستای ایجاد محیطی آرام و زیبا، پس از یک سال تحقیق و بررسی مداوم در استان سرسبز مازندران و با در نظر گرفتن سلیقه های مختلف افراد، اصناف و مشاغل معتبر تهران محل فعلی را در شهر زیبای تنکابن جهت احداث پروژه رومئو برگزیدیم.

از جمله ویژگی های منحصر بفرد این منطقه می توان به دسترسی آسان به مراکز خرید همچون هایپر سنتر خزر، مسافت کوتاه با جنگل های معروف و بکر 2000-3000 دال خانی و جواهرده، در فاصله 10کیلومتری تا شهر زیبای رامسرکه عروس شهرهای شمال نامگذاری شده است و استفاده از امکانات آن شهر از جمله فرودگاه بین المللی رامسر، تله کابین و مجموعه شهر بازی رامسر ور دیگر امکانات آن شهر نام برد.


تبلیغات محیطی

از دیگر نکاتی که در انتخاب این محل تاثیر گذار بود متراژ و ابعاد خاص آن می باشد که نه تنها بهترین گزینه جهت احداث یک ساختمان بلند مرتبه می باشد، بلکه با توجه به این که موقعیت زمین از یک سو دارای ساحل اختصاصی دریای خزر و از سوی دیگر منتهی به جاده اصلی می باشد.

ضمنا از دیگر موارد خاص و منحصر بفرد این مجموعه که این پروژه را از دیگر ساختمانهای شمالی متمایز می گرداند ،کلیه واحدهای احداثی و مشاعات در تمامی طبقات برج دارای چشم انداز زیبای دریای خزر و جنگل های سرسبز استان مازندران هستند


موسس، طراح و آرشیتکت رومئـو

امید است با یاری خداونـد متعـال و همـراهی شما سـروران گرامـی این مسیـر متـلاطم تا قله موفقیت را به سلامت پشت سر بگذاریم. نتیجـه تلاش ما وشما آینـده ای روشـن است

علی مدنی
  • Text Hover
برج مجـلل مسکونـی ساحلـی رومئـو
مازنـدران،تنکـابن،شیــرود
  • Text Hover
مدیریت فروش برج رومئـو
352 352 1 0912
  • Text Hover
رومئـو را در اینستاگرام دنبـال کنید
romeotower@